ایمیل contact@modireborna.com شماره تلفن 09337694210
تغییر فونت پیشخوان وردپرس

بهبود ظاهر صفحه مدیریت وردپرس با تغییر فونت پیشخوان وردپرس

در این مقاله بهبود صفحه مدیریتی وردپرس را با افزودن فونت فارسی و سفارشی به پیشخوان وردپرس بررسی می کنیم. دو روش اضافه کردن فونت به wp-admin با پلاگین و با چایلدتم (کدنویسی) را یاد میگیریم! تغییر فونت پیشخوان وردپرس بسیار راحت است ولی تاثیر زیادی بر ظاهر بهتر پنل ادمین وردپرس دارد.

چرا فونت پیشخوان وردپرس را عوض کنیم؟

یک وبمستر بیشتر زمان خود را در صفحه مدیریت سایت برای انجام فعالیت های مختلف خود کار می کند. بنابراین باید تجربه خوبی را داشته باشد. یکی از بهترین راه ها برای بهبود ظاهر و کارایی این بخش اضافه کردن فونت سفارشی است چون این بخش بصورت پیش فرض شامل فونت فارسی و استاندارد نیست. اگر فونت خوبی را در محیط مدیریت سایت خود نداشته باشید، حس خوبی نسبت به وبسایت خود نخواهید داشت و توسعه سایت برای شما لذت بخش نخواهد بود. ولی اگر از ظاهر خوبی استفاده کنید قطعا اشتیاق بیشتری برای بهبود وبسایت خود خوهید داشت.

شما باید فونت تمامی بخش های پیشخوان وردپرس را عوض کنید تا ظاهر خوبی را داشته باشید. برخی از افراد فقط بخشی از پیشخوان را بهتر می کنند اما شما باید به کل بخش های wp-admin فونت فارسی اضافه کنید.

تغییر فونت پیش فرض پیشخوان وردپرس

روش اول: استفاده از افزونه (پلاگین)

ما در مدیربرنا یک پلاگین بسیار ساده و سبک برای شما طراحی کردیم تا به سادگی فونت پیشخوان وردپرس را تغییر دهید. تنها کافی است این افزونه را نصب کنید تا بصورت اتوماتیک فونت تغییر کند و ظاهر بهتر شود. این پلاگین سایت شما را سنگین نمی کند و بسیار بهینه است. نیاز به تنظیمات خاصی ندارد و تنها کافی است با چند کلیک آن را نصب کنید و بدون دردسر این کار را انجام دهید. برای دانلود و نصب این پلاگین که بصورت اختصاصی توسط تیم مدیربرنا طراحی شده، روی دکمه زیر کلیک کنید!

اگر دانش کدنویسی و برنامه نویسی ندارید قطعا پیشنهاد ما استفاده از پلاگین اختصاصی مدیربرنا است.

روش دوم: استفاده از کد و چایلدتم

 

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

برای امتیاز دادن به مطلب روی ستاره کلیک کنید!

میانگین امتیاز این مطلب: 4.7 ستاره

مقالات مرتبط

کوتاه کننده لینک

کوتاه کردن لینک های طولانی و سرویس های کوتاه کننده لینک!

خواندن مقاله
افزونه راکت وردپرس

افزایش سرعت سایت با افزونه موشک وردپرس – وردپرس راکت

خواندن مقاله
فلت سام - flatsome

آشنایی کامل با قالب فلت سام (flatsome)

خواندن مقاله
افزایش محدودیت حجم آپلود فایل وردپرس

افزایش محدودیت آپلود فایل وردپرس

خواندن مقاله